Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Brezilya

Brezilya Satılık Emlak

Brezilya, Güney Amerika'nın en büyük ülkelerinden biridir ve kuzeydeki Amazon havzasından güneydeki Iguaçu Şelalelerine kadar uzanmaktadır. Sembolik bir şehir olan Rio de Janeiro, Corcovado Dağı'nın tepesinde 38 metre yükselen Kurtarıcı İsa heykeli ile sembolize edilmiş ve Copacabana ve Ipanema'nın kalabalık plajları ile ünlüdür. tema arabaları geçitleri, gösterişli kostümler, müzik ve samba.

Ancak, başkenti Brasilia'dır.

Brezilya, Atlantik Okyanusu'ndan doğuya doğru, kuzeyde Fransız Fransız Guyanası, Surinam, Guyana ve Venezüella'nın Fransız denizaşırı bölümünü, Kolombiya ile kuzeybatıya, Peru ve Bolivya ile batıya, güneyde Paraguay ve Arjantin ve güneyde Uruguay ile. Ekvador ve Şili hariç tüm Güney Amerika ülkeleriyle sınırları vardır.
Son yıllarda Brezilya ekonomisi ve siyaseti kökten değişti ve ülkeyi Güney Amerika'nın yükselen bir yıldızı haline getirdi. Yeni bir rekabet ile tehditkar enflasyon önemli ölçüde azaldı. Ekonomi şimdi istikrarlı ve her geçen yıl hızla büyüyor. Sonuç olarak, ekonomi uzmanları tarafından Brezilya'nın önümüzdeki on yıl içinde dünyadaki 5 baskın ekonomiden biri haline gelmesi bekleniyor.
Brezilya'da satılık emlak satın almak için birçok neden var.
Önemli bir sebep, binaların gittikçe daha çevre dostu hale gelmesidir.

Brezilya hükümeti, yabancı alıcıları Brezilya'da satılık mülklere yatırım yapmaya teşvik etmek için büyük çaba sarf etti. Bu, yabancı yatırımcılar için kısıtlama olmaksızın doğrudan satın alma sürecine yol açtı. Brezilya’daki bir alıcı, alıcının Brezilya’da yerleşik olup olmadığına bakılmaksızın, satılık bir mülk satın alabilir. Tek kısıtlama, kırsal bölgelerdeki mülkler veya yalnızca Brezilya'da yaşayanların satın almalarına izin verilen diğer ülkelerdeki yatılı evler için geçerlidir.

Brezilya hükümetinin bir diğer önemli önceliği olan turizm yatırımları ile tatil evleri ve tatil villalarına olan talep giderek artmıştır. Emekli maaşı talebi, emeklilere belirli bir emekli maaşı ile sürekli oturma izni veren bir sigorta vizesi nedeniyle mevsimsel etkilere tabi olmayan başka bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Brezilya'da konut talebi genellikle çok yüksektir. Şu anda ülke 8 milyondan fazla evden yoksun, bir sayı artıyor. Bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük konut inşaatı ile sonuçlanacak, bu nedenle, sahiplenmeyi almak istemeyen yatırımcılar için çok büyük bir potansiyel olacak.

Brezilya'da satılık bir mülkün nereden satın alınacağını öğrenmek istiyorsanız, Brezilya'nın şu anda dünyanın en hızlı büyüyen emlak pazarlarından birine sahip olduğunu bilmelisiniz. Brezilya'da her zevke ve bütçeye uyum sağlayan çok çeşitli mülkler sunar. Şimdilik, emlak fiyatları düşük kabul ediliyor ancak uzmanlar önümüzdeki iki yıl içinde iki katına çıkacaklarını söylüyor.

Brezilya bölgeye bağlı olarak makul bir fiyata çok sayıda sahil evi sunmaktadır. Şu anda, Brezilya'da satılık emlak yatırımları için en çok ümit vaat eden bölge, Bahia, Alagoas, Pernambuco, Paraíba, Rio Grande do Norte ve Ceará eyaletleri de dahil olmak üzere Kuzey Doğu'dur. Ülkenin bu kesimindeki emlak fiyatları zaten patlıyor ama hala düşük bir seviyede yatırımın büyük olasılıkla meyvesi olacaktır.

Brezilya'da satılık emlak satın almayı düşünüyorsanız, her şeyden önce büyük şehirlerde fiyatlar muhtemelen daha yüksek ancak yine de Avrupa ve ABD seviyelerinin altında olacak.

Gayrimenkul sektörü, ekonominin ana eksenlerinden biridir ve ülkedeki işlerin yaratılmasında stratejik bir konuma sahiptir. 2018 yılına gelindiğinde, emlak piyasasındaki eğilimler yeni yatırımlar alması gerektiğini gösteriyor. Çünkü Brezilya ekonomik krizle savaşıyor.
2018'deki emlak piyasası eğilimleri olumlu olsa da, bu segmente yatırım yaparken dikkatli olunmalıdır. Ayaklarınızı yerde tutmak çok önemlidir çünkü genel olarak gayrimenkul sektörü genellikle ekonomi bir bütün olarak konsolide olduktan sonra dengelenir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Tüm odalarda klima, ulusal standartlara uygun elektrik sistemi, kasa, alarm, tamamen mobilyalı. Toprak bakım araçları
Cod. 37431

Satilik Hotel, Brezilya, Bahia, Itaparica, BA 533, 23

1,884,769.00TRY
Satilik
Hotel

650 m²
POUSADA, 8 YATAK ODASI, KONSOLİDE ARAŞTIRMA FAALİYETİ, İNTERNET ÜZERİNDEKİ YÜKSEK PUANLA BULUNMAKTADIR (REZERVASYON, GOOGLE, TRIP ADVISOR VB.)
Balneário das Dunas'taki güzel daire, Praia do Forte'ye ve Praia das Dunas tarafından yıkanma ve huzur için bilinen Cabo Frio'nun merkezine 2 dakikada...
Gated Community'deki Beach House, Praia do Rosa'nın kumlarına 250 metre uzaklıktadır. Bu birim 3 en-suite banyolu 3 yatak odasına sahiptir. Şömineli o...
Günlüğü belgelerinde Satılık Chacara. Kırsal alan (Itaboraí merkezine yakın) 20 dk. 238.695 nüfuslu bir konut tahmini ile Itaboraí büyükşehir kenti. 3...
Cod. 37261

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Brezilya, Ceará, Fortaleza, The Coral Resort

242,441.74TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

450 m²
Villa arsa Rio das Palmeiras - The Coral doğrudan sahibinden satılıktır. Arsa: # 1305 (planda işaretlenmiş). Boyut: 450 m2. Fiyatı: 45.000 USD. Ça...
Evin tüm belgeleri var ve kayıtlı. Ev (inşaat alanı 62.51m²), sadece iki evden oluşan bir mini apartman dairesinde (450m²) bulunmaktadır. Ortak alan i...
Cod. 37242

Satilik Hotel, Brezilya, Bahia, Salvador, Rua Professor Dalmo Pontual 51

3,719,941.54TRY
Satilik
Hotel

1000 m²
Mülkiyet 17 çok geniş ve iyi donanımlı odalar, resepsiyon odası, restoran, yüzme havuzu, solaryum ve otopark ile bir bahçe ile büyük bir resepsiyon al...
Cod. 37203

Satilik Villa, Brezilya, Rio de Janeiro, Ilha Grande, Praia Vermelha

607,990.00TRY
Satilik
Villa

100 m²
Angra dos reis, Praia roja, caiçara topluluğunda, 200'den az nüfusu, balıkçılık aktivitesi, Ilha grande körfezinde bulunan plajda büyük bir adada bir ...
Cod. 37201

Satilik Villa, Brezilya, Rio de Janeiro, Ilha Grande, Praia Vermelha 34

607,990.00TRY
Satilik
Villa

100 m²
Angra dos reis, Praia roja, caiçara topluluğunda, 200'den az nüfusu, balıkçılık aktivitesi, Ilha grande körfezinde bulunan plajda büyük bir adada bir ...
1 / 80
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB