Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Brezilya

Brezilya Satılık Emlak

Brezilya, Güney Amerika'nın en büyük ülkelerinden biridir ve kuzeydeki Amazon havzasından güneydeki Iguaçu Şelalelerine kadar uzanmaktadır. Sembolik bir şehir olan Rio de Janeiro, Corcovado Dağı'nın tepesinde 38 metre yükselen Kurtarıcı İsa heykeli ile sembolize edilmiş ve Copacabana ve Ipanema'nın kalabalık plajları ile ünlüdür. tema arabaları geçitleri, gösterişli kostümler, müzik ve samba.

Ancak, başkenti Brasilia'dır.

Brezilya, Atlantik Okyanusu'ndan doğuya doğru, kuzeyde Fransız Fransız Guyanası, Surinam, Guyana ve Venezüella'nın Fransız denizaşırı bölümünü, Kolombiya ile kuzeybatıya, Peru ve Bolivya ile batıya, güneyde Paraguay ve Arjantin ve güneyde Uruguay ile. Ekvador ve Şili hariç tüm Güney Amerika ülkeleriyle sınırları vardır.
Son yıllarda Brezilya ekonomisi ve siyaseti kökten değişti ve ülkeyi Güney Amerika'nın yükselen bir yıldızı haline getirdi. Yeni bir rekabet ile tehditkar enflasyon önemli ölçüde azaldı. Ekonomi şimdi istikrarlı ve her geçen yıl hızla büyüyor. Sonuç olarak, ekonomi uzmanları tarafından Brezilya'nın önümüzdeki on yıl içinde dünyadaki 5 baskın ekonomiden biri haline gelmesi bekleniyor.
Brezilya'da satılık emlak satın almak için birçok neden var.
Önemli bir sebep, binaların gittikçe daha çevre dostu hale gelmesidir.

Brezilya hükümeti, yabancı alıcıları Brezilya'da satılık mülklere yatırım yapmaya teşvik etmek için büyük çaba sarf etti. Bu, yabancı yatırımcılar için kısıtlama olmaksızın doğrudan satın alma sürecine yol açtı. Brezilya’daki bir alıcı, alıcının Brezilya’da yerleşik olup olmadığına bakılmaksızın, satılık bir mülk satın alabilir. Tek kısıtlama, kırsal bölgelerdeki mülkler veya yalnızca Brezilya'da yaşayanların satın almalarına izin verilen diğer ülkelerdeki yatılı evler için geçerlidir.

Brezilya hükümetinin bir diğer önemli önceliği olan turizm yatırımları ile tatil evleri ve tatil villalarına olan talep giderek artmıştır. Emekli maaşı talebi, emeklilere belirli bir emekli maaşı ile sürekli oturma izni veren bir sigorta vizesi nedeniyle mevsimsel etkilere tabi olmayan başka bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Brezilya'da konut talebi genellikle çok yüksektir. Şu anda ülke 8 milyondan fazla evden yoksun, bir sayı artıyor. Bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük konut inşaatı ile sonuçlanacak, bu nedenle, sahiplenmeyi almak istemeyen yatırımcılar için çok büyük bir potansiyel olacak.

Brezilya'da satılık bir mülkün nereden satın alınacağını öğrenmek istiyorsanız, Brezilya'nın şu anda dünyanın en hızlı büyüyen emlak pazarlarından birine sahip olduğunu bilmelisiniz. Brezilya'da her zevke ve bütçeye uyum sağlayan çok çeşitli mülkler sunar. Şimdilik, emlak fiyatları düşük kabul ediliyor ancak uzmanlar önümüzdeki iki yıl içinde iki katına çıkacaklarını söylüyor.

Brezilya bölgeye bağlı olarak makul bir fiyata çok sayıda sahil evi sunmaktadır. Şu anda, Brezilya'da satılık emlak yatırımları için en çok ümit vaat eden bölge, Bahia, Alagoas, Pernambuco, Paraíba, Rio Grande do Norte ve Ceará eyaletleri de dahil olmak üzere Kuzey Doğu'dur. Ülkenin bu kesimindeki emlak fiyatları zaten patlıyor ama hala düşük bir seviyede yatırımın büyük olasılıkla meyvesi olacaktır.

Brezilya'da satılık emlak satın almayı düşünüyorsanız, her şeyden önce büyük şehirlerde fiyatlar muhtemelen daha yüksek ancak yine de Avrupa ve ABD seviyelerinin altında olacak.

Gayrimenkul sektörü, ekonominin ana eksenlerinden biridir ve ülkedeki işlerin yaratılmasında stratejik bir konuma sahiptir. 2018 yılına gelindiğinde, emlak piyasasındaki eğilimler yeni yatırımlar alması gerektiğini gösteriyor. Çünkü Brezilya ekonomik krizle savaşıyor.
2018'deki emlak piyasası eğilimleri olumlu olsa da, bu segmente yatırım yaparken dikkatli olunmalıdır. Ayaklarınızı yerde tutmak çok önemlidir çünkü genel olarak gayrimenkul sektörü genellikle ekonomi bir bütün olarak konsolide olduktan sonra dengelenir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 41218

Satilik 1 Yatak Odası, Brezilya, São Paulo, Sao Paulo, Rua Augusta 464

950,098.85TRY
Satilik
1 Yatak Odası

52 m²
Consolacao bölgesinde, Sao Paulo'da her şeyin kalbinde tek yatak odalı daire. Yer, konum, konum, cazip şehir merkezlerine ve Avenida Paulista'ya yürüm...
Cod. 41152

Satilik 2 Yatak Odası, Brezilya, Pernambuco, Porto de Galinhas, Rua Cavalo Marinho

682,343.72TRY
Satilik
2 Yatak Odası

50 m²
YATIRIM FIRSATI! Sahibi Porto de Galinhas - PE'de (Brezilya) yeni daire satıyor Turizm için tasarlanmış mobilyalı, kiralamaya hazır 6 kişilik dair...
Köpekbalığı limanı, havaalanı, sergi parkı yakınında, 1400m2 kulübe, ofisler, kafeterya ile 14500 m2 hareketsiz satış
Cod. 41040

Satilik Hotel, Brezilya, Pará, Salinópolis, estrada do Cuiarana

2,565,346.85TRY
Satilik
Hotel

32000 m²
Doğu Amazon'da, Brezilya'nın kuzeyindeki en ünlü plaj olan Salinópolis belediyesinde bulunan güzel bir yer. Salinas olarak da bilinen plajlarımız, ılı...
Denize 600mt Ingleses-FLORIANÓPOLIS-BREZİLYA Sahilinin Asil Bölgesinde Denize 600mt - Daire 2 Yatak Odası 1 Suite - Doğrudan Finansmanlı İnşaat Firmas...
700mt Mar Ingleses Beach-FLORIANÓPOLIS-BREZİLYA-Yeni Dubleks 1 Geminate 3 Yatak Odası ve 3 Banyo. 3 yatak odası 1 Suit olmak üzere 2021 Mart sonunda ...
14500 m2, 1400 m2 sundurma ile nöbetçi, kafeterya, havalimanına yakın ofisler, liman, sergi parkı ve askeri polis taburu.
Cod. 41012

Satilik Hotel, Brezilya, Bahia, Santo André, Village de Santo André

7,217,210.00TRY
Satilik
Hotel

4000 m²
Muhteşem bir ortamın önünde bulunan kendi iskelesine sahip güzel ve büyüleyici hostel: João de Tiba nehrinin ağzının denizle buluşması, Bahia'nın güne...
Pousada do Ciclo do Ouro ', 1987 yılından bu yana bir aile hostelidir. Mobilyalı 12 orman evi ve 3 daire, yemek alanı, resepsiyon, 10 park yeri ve bar...
Cod. 40986

Satilik Villa, Brezilya, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, via

Reserved negotiation
Satilik
Villa

548 m²
Transfer nedenleriyle satılık Villa Rio de Janeiro'da 548 metrekare. Yüzme havuzlu apartman dairesiz rezerve yer ve mobilyalar dahil. Bilgi için num...
1 / 105
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB